Jacek Dąbrowski

Jacek Dąbrowski Spasja

Absolwent Fizjoterapii na AWF we Wrocławiu oraz Biologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest także dyplomowanym mistrzem naturopatii i dyplomowanym hirudoterapeutą. Szkoleniowiec z zakresu terapii manualnej jako Master of FRSc by dr Składowski.

Zawodowo założyciel Wrocławskiej Manufaktury Zdrowia, gdzie na co dzień przyjmuje pacjentów. Odkąd pamięta pasjonuje się funkcjonowaniem ciała ludzkiego. Jako dziecko chciał zostać lekarzem, ale jego marzenie pod wpływem czasu i sportu wyczynowego ewoluowało. Zrodziła się myśl, aby pomagać ludziom wracać do zdrowia w bardziej aktywny sposób.

Swoje umiejętności nabyte podczas studiów stale uzupełnia uczestnicząc w licznych kursach z zakresu terapii manualnej, pinoterapii, chiropraktyki, naturopatii, akupunktury czy psychosomatyki. Szkolenia z zakresu klasycznej, jak i niekonwencjonalnej pracy z pacjentem, pozwalają mu spojrzeć szerzej na problem, jakim jest powrót do ogólnie rozumianego zdrowia pacjenta.

W pracy z pacjentem kompleksowo łączy wszystkie metody, aby skutecznie pomóc nie tylko sportowcom, ale każdemu potrzebującemu. Za swoją wielką zaletę uważa wysoki poziom empatii i spokoju wewnętrznego, tak bardzo potrzebne w racjonalnej i trafnej ocenie stanu zdrowia pacjenta.