Kursy chiropraktyki

Czy warto uczyć się chiropraktyki?

W dzisiejszych czasach zdrowie i dobre samopoczucie stają się priorytetem dla wielu osób. Dlatego coraz większa liczba ludzi szuka skutecznych metod leczenia i poprawy jakości życia. Jednym z takich podejść jest chiropraktyka, która staje się coraz bardziej popularna, a kolejki do sprawdzonych gabinetów chiropraktycznych są bardzo długie. Jeśli interesujesz się tą dziedziną i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności, Centrum Szkoleniowe Spasja ma coś wyjątkowego do zaoferowania. Chcąc zaoferować kursantom różnorodne, a zarazem ciekawe szkolenia dla fizjoterapeutów i masażystów, w Centrum Szkoleniowym Spasja udostępniamy także wiedzę z chiropraktyki. Obok szkoleń z fizjoterapii i masażu, nauka chiropraktycznych sposobów oddziaływania będzie cennym narzędziem do wykorzystania w gabinecie. Unikalne techniki i możliwość dalszego rozwoju – sprawdź, co jeszcze można uzyskać przez udział w kursach chiropraktyki!

Kursy chiropraktyki – część podstawowa i zaawansowana

W Centrum Szkoleniowym Spasja możesz uczestniczyć w dwóch modułach kursów chiropraktyki:
  1. Podstawowy (3-dniowy): To wprowadzenie do świata chiropraktyki, które obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Uczestnicy nauczą się m.in. manipulacji miednicy, kończyn dolnych, kręgosłupa, jamy brzusznej i stawu barkowego. Będą mieli również okazję pracować z impulsatorem chiropraktycznym i klawikami.
  2. Zaawansowany (3-dniowy): To kurs chiropraktyki dla tych, którzy chcą pogłębić swoje umiejętności w chiropraktyce. Daje on możliwość zdobycia nowych umiejętności w obszarze chiropraktyki. W szczególności będzie się skupiał na bardziej skomplikowanych, zaawansowanych technikach manipulacji, które można z powodzeniem wykorzystać w praktyce. Szczegółowy program w opracowaniu.
Podstawowe szkolenie z chiropraktyki dostępne jest także dla osób, które wcześniej nie pracowały technikami manualnymi. Wraz ze zdobyciem wiedzy i umiejętności z podstawowej części kursu każdy uczestnik będzie mógł zastosować tę metodę w praktyce. Osoby po podstawowej części szkolenia, które będą chciały poszerzyć swoje narzędzia pracy o dodatkowe techniki – zapraszamy na kurs zaawansowany. 3. Kurs Bóle głowy, zatok i szyi okiem chiropraktyka Dodatkowo, proponujemy ten krótki kurs chiropraktyki, który uzupełni twoją wiedzę z zakresu dolegliwości bólowych zatok, głowy i szyi. Dolegliwości bólowe głowy i zatok to jedne z najczęstszych dolegliwości w naszym społeczeństwie. Z roku na rok przybywa pacjentów podejmujacych próby leczenia tych problemów, często nieskutecznie. Należy pamietać, że niewłaściwa terapia prowadzi do zmian przewlekłych, które stwarzaja jeszcze większe trudności w rozwiazaniu przyczyny problemu. Jeśli interesują Cię problemy z bólami głowy i zatok, trafiają do Ciebie pacjenci z takimi dolegliwościami, a Ty chcesz im pomóc, to jesteś we właściwym miejscu.

Ile kosztuje kurs chiropraktyki?

Moduł podstawowy kursu chiropraktyki kosztuje 2200 zł. Wkrótce pojawią się szczegóły dotyczące kursu zaawansowanego. Kurs chiropraktyki zatok kosztuje 1000 zł.

Jak nauczyć się chiropraktyki?

Aby wyszkolić się technikach chiropraktycznych, należy wziąć udział w profesjonalnym kursie. W czasie teoretycznej części każdego szkolenia z chiropraktyki instruktor przekaże przydatną wiedzę. Podczas części praktycznej kursanci zdobywają umiejętności pracy manualnej. Przedstawione techniki należy utrwalać także pomiędzy modułem podstawowym a zaawansowanym. Przydatne w tym celu będą specjalnie przygotowane i wskazane przez Instruktora materiały szkoleniowe. Najważniejszą rzeczą jest jednak praktyka. Im więcej ćwiczysz i wykorzystujesz umiejętności zdobyte na kursach chiropraktyki, tym lepszym stajesz się chiropraktykiem. To właśnie w praktyce możesz przekonać się, jak skuteczna jest ta metoda i jak wiele może dać twoim pacjentom.

Kursy prowadzone przez Kamila Rządkowskiego

W Centrum Szkoleniowym Spasja wiemy, jak istotne jest uczyć się od najlepszych. Dlatego mamy przyjemność poinformować, że nasze kursy z zakresu chiropraktyki prowadzone są przez cenionego i znakomitego specjalistę w tej dziedzinie, Kamila Rządkowskiego. Kamil Rządkowski to renomowany chiropraktyk, który zdobył uznanie w Polsce i za granicą dzięki swojemu głębokiemu zrozumieniu zalet metody Whole Body Chiropractic i zaawansowanym umiejętnościom w dziedzinie chiropraktyki. Jego praktyka i doświadczenie są nieocenione, a terapie, które stosuje, przynoszą ulgę pacjentom z różnymi dolegliwościami. Kursy prowadzone przez Kamila Rządkowskiego cieszą się ogromnym zainteresowaniem, więc nie zwlekaj. Zapisz się już dziś i rozpocznij swoją fascynującą podróż w świecie chiropraktyki pod okiem wybitnego specjalisty.

Kurs chiropraktyki – członkostwo w Stowarzyszeniu „Chiropraktycy Polscy”

Szkolenie z chiropraktyki otwiera dostęp do nowej wiedzy, przekazywanej przez najlepszych specjalistów. Może z niej korzystać każdy, kto po ukończeniu kursu chiropraktyki dołączy do renomowanego Stowarzyszenia „Chiropraktycy Polscy”. Daje to szansę nauki także od instruktorów zagranicznych, np. z USA. Wiedza pozyskiwana od ekspertów to cenne narzędzie w codziennej pracy.

Kursy chiropraktyki – dlaczego warto wziąć udział?

Uzyskanie kwalifikacji do wykonywania procedur chiropraktycznych to możliwość wykorzystania wielu skutecznych technik w gabinecie. Dzięki nowym umiejętnościom zdobytym na szkoleniach z chiropraktyki zyska się jeszcze więcej możliwości, aby pomóc swoim pacjentom w wielu dolegliwościach i dysfunkcjach. Jest to szczególnie ważne wtedy, gdy zajdzie potrzeba uzupełnienia wcześniej stosowanych metod. Czasem dopiero techniki chiropraktyczne dają szansę osiągnięcia założonego celu terapii. Zapraszamy więc na nasze szkolenia chiropraktyki fizjoterapeutów (także studentów od 2 roku studiów), masażystów i inne osoby mające wiedzę na temat anatomii, fizjologii oraz biomechaniki ludzkiego ciała. Wiedza, praktyka i unikalne, pełne spojrzenie na organizm człowieka – z tym właśnie czekamy na każdego kursanta.