Kursy masażu

Udział w szkoleniach masażu to nowe możliwości, wzbogacające warsztat i ofertę gabinetu

Wiedzę i umiejętności z zakresu masażu warto regularnie poszerzać i uzupełniać o skuteczne techniki na specjalistycznych szkoleniach dla masażystów. W tym celu zapraszamy do Centrum Szkoleniowego Spasja. W ofercie mamy przydatne kursy dla masażystów i fizjoterapeutów, a na wybrane szkolenia masażu zapraszamy również położne, pracowników SPA, żłobków i przedszkoli. Zapoznaj się z całością naszej oferty i wybierz najlepszy dla siebie kurs masażu!

Kursy masażu ‒ rodzaje szkoleń dla masażystów

Tematyka naszych szkoleń z masażu obejmuje wiele różnorodnych technik. Wśród nich polecamy:
  • Kurs masażu gorącymi kamieniami
  • Kurs masażu LOMI LOMI
  • Kurs masażu relaksacyjno-aromaterapeutycznego
  • Kurs masażu stemplami ziołowymi
  • Kurs masażu tajskiego
  • Kurs masażu Shantala
  • Kurs masażu w okresie okołoporodowym
  • Kurs masażu relaksacyjno-rewitalizującego głowy i twarzy.

Kursy masażu z certyfikatem i zaświadczeniem MEN-III/1

Każdy przeprowadzony przez nas kurs masażu jest zakończony otrzymaniem certyfikatu w języku polskim. Dzięki temu można potwierdzić zdobyte uprawnienia i zaraz po zakończeniu szkolenia korzystać z nowych technik! Wychodząc naprzeciw potrzebom kursantów, umożliwiamy także otrzymanie obcojęzycznego certyfikatu, zaświadczającego o udziale w wybranym szkoleniu z masażu. Dodatkowo każdy otrzymuje zaświadczenie ukończenia kursu na druku MEN-III/1.

Ile kosztuje kurs masażu? Ceny szkoleń dla masażystów

Ceny kursów masażu zależą od liczby dni szkoleniowych oraz formy nauki (grupowa/indywidualna). Dla osób przyjeżdżających na stacjonarne szkolenia dla masażystów ceny zaczynają się już od 500 zł! Oprócz wiedzy, zdobytych umiejętności i certyfikatu, cena obejmuje także obszerne materiały szkoleniowe. Maksimum wiedzy przekazanej przez instruktorów jest więc w zasięgu ręki także w formie pisemnej. Dzięki temu w każdej chwili można zajrzeć do zagadnień, które były omawiane podczas kursu masażu.

Ile trwa kurs masażu?

W zależności od rodzaju, w naszej ofercie dostępne są kursy dla masażystów trwające od 1 do 4 dni. Jeden dzień szkolenia z masasażu to przeciętnie 10 godzin dydaktycznych. Jest to czas maksymalnie wykorzystany na przekazanie przydatnej i praktycznej wiedzy. Dbamy o to, aby program i czas przeznaczony na naukę masażu obejmował optymalną liczbę godzin potrzebnych do dobrego opanowania technik ćwiczonych w trakcie każdego kursu masażu. Warto więc zarezerwować sobie kilka dni w grafiku, aby wrócić do pracy z nowymi, atrakcyjnymi umiejętnościami.

W którym kursie masażu wziąć udział?

Przeglądając naszą ofertę, znaleźć można szkolenia dla masażystów z różnorodnej tematyki. Wszystkie są praktyczne i ciekawe, ale które wybrać na początek? Wiele zależy od tego, gdzie będą stosowane zdobyte umiejętności. Osoby zajmujące się odnową biologiczną, z pewnością zainteresują kursy masażu bambusowego, gorącymi kamieniami i stemplami ziołowymi. Wśród lubianych metod polecamy także masaż tajski, techniki relaksacyjno-aromaterapeutyczne i LOMI LOMI. Zachęcamy też do wspólnej nauki masażu w okresie okołoporodowym. Jest to kurs dla masażystów, fizjoterapeutów i położnych. Z kolei dla specjalistów pracujących z dziećmi przygotowaliśmy kurs masażu Shantala. Warto więc wybrać rodzaj szkolenia masażu zależnie od potrzeb i zainteresowań. Pomoże w tym opis każdego z kursów, który sporządziliśmy z wyjątkową dbałością o szczegóły. A w razie dalszych wątpliwości chętnie doradzimy telefonicznie, jaki kurs masażu wybrać.

Dlaczego warto skorzystać z kursu masażu w Centrum Spasja? To kursy masażu z najlepszymi opiniami!

Prowadzone przez nas kursy dla masażystów to bogactwo wielu ciekawych technik. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem każdego szkolenia. Stanowi to przedsmak przekazywanych przez nas umiejętności. Zaletą naszych kursów masażu jest wiedza i doświadczenie instruktorskie oparte na praktyce. Ponadto dostarczamy kursy masażu z najlepszymi opiniami. Bogaty program szkoleń dla masażystów zapewni kursantowi uprawnienia do stosowania technik, których efekty będą cieszyć każdego dnia pracy.