Kursy pediatryczne

Kursy pediatryczne

Kursy pediatryczne w naszym Centrum Szkoleniowym Spasja to duża dawka wiedzy i praktycznych umiejętności. Wśród propozycji, które przygotowaliśmy z myślą o specjalistach pracujących z najmłodszymi pacjentami, są szkolenia dla fizjoterapeutów dziecięcych o wyjątkowym programie, autorstwa naszego Instruktora. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami o technikach przedstawianych podczas naszych certyfikowanych kursów fizjoterapii pediatrycznej!

Jak zdobyć kwalifikacje w fizjoterapii dziecięcej?

Chcesz zostać fizjoterapeutą pediatrycznym i zastanawiasz się, od jakich kursów fizjoterapii dziecięcej zacząć? A może pracujesz już z dziećmi, lecz chcesz uzupełnić swoje umiejętności o nowe, świeże spojrzenie na fizjoterapię niemowląt? Zarówno dla osób, które dopiero zaczynają swoją ścieżkę zawodową, jak i dla doświadczonych specjalistów mamy w naszej ofercie ciekawe szkolenia dla fizjoterapeutów pediatrycznych, bogate w ćwiczenia praktyczne. Pomogą one zdobyć niezbędną wiedzę i nauczyć się technik, dzięki którym można spojrzeć na rozwój dziecka całościowo. A dla osób, które pracują już innymi technikami, może być to uzupełnieniem warsztatu o nowe podejście do fizjoterapii dziecięcej.

Szkolenia z fizjoterapii dziecięcej – rodzaje

Aktualnie oferujemy naszym kursantom następujące kursy z fizjoterapii dziecięcej:
  1. Kurs zaburzenia napięcia mięśniowego u niemowląt w ujęciu holistycznym
  2. Kurs asymetria niemowlęca w ujęciu holistycznym
Na każdym z tych kursów będzie można poznać przydatne techniki (bazujące na pracy manualnej i uwalnianiu napięć powięziowych, a także innych elementach metod pracy z niemowlętami). Ponadto kursanci poznają także zasady diagnostyki. Staramy się, aby prowadzona przez nas edukacja z fizjoterapii pediatrycznej pozwalała na wprowadzenie nowych technik od razu po szkoleniu.

Kursy pediatryczne dla fizjoterapeutów, neurologopedów, położnych i osteopatów

Nasze kursy pediatryczne skierowane są nie tylko do fizjoterapeutów. Na szkolenia zapraszamy także:
  • położne
  • neurologopedów
  • osteopatów
  • osoby wykonujące inne zawody medyczne
  • studentów kierunków medycznych.
Zapoznając się z programem naszych szkoleń, można zobaczyć, że kursy pediatryczne zawierają w sobie części wspólne dla wszystkich tych specjalizacji medycznych. 

Kursy fizjoterapii pediatrycznej z certyfikatem

Chcąc wybrać najlepszy kurs z fizjoterapii pediatrycznej warto postawić na szkolenie z certyfikatem, gdyż pozwala to udokumentować uzyskane kwalifikacje. Nasze certyfikowane szkolenia dla fizjoterapeutów dziecięcych umożliwiają zdobycie nowych umiejętności z uzyskaniem certyfikatu w języku polskim (w cenie kursu), a dla chętnych także w języku angielskim (za dodatkową opłatą). Oprócz certyfikatu kursanci otrzymują także zaświadczenie MEN-III/1 i materiały szkoleniowe.

Kursy z fizjoterapii pediatrycznej – Instruktorzy

Instruktorem naszych szkoleń z fizjoterapii dziecięcej jest Pan Sławek Morel – znany w środowisku fizjoterapeutów specjalista, pełen pasji i zaangażowania w rozwój fizjoterapii pediatrycznej. Nasz Instruktor stworzył autorskie programy kursów oparte na imponującej wiedzy, a także na doświadczeniu w pracy ze swoimi małymi pacjentami. To właśnie z tych szkoleń dla fizjoterapeutów pediatrycznych można skorzystać w naszym Centrum Szkoleniowym Spasja! Zapraszamy więc wszystkich pracowników medycznych, którzy chcą nauczyć się wspomagania rozwoju niemowląt, chcących otworzyć się na nowe podejście, skuteczne techniki pracy z dziećmi i na aktualną wiedzę z zakresu fizjoterapii pediatrycznej!