Opinie o Centrum Spasja

Bardzo polecam szkolenie w Spasja. Centrum przygotowane pod kątem infrastruktury, parkingu. Prowadzący na najwyższym poziomie!

Dorota Chałubińska
28.03.2024

Miałam przyjemność być już na dwóch kursach w spasji, ogrom wiedzy instruktorów. dużo praktyki. Polecam w 100%

Barbara Bizoń
02.01.2024

Po kilku kursach w Spasji – dry needling, igloterapia estetyczna , blizny, hirudoterapia, bóle zatok, szyi okiem chiropraktyka wiem, że to nie koniec….naszej współpracy….chyba się uzależniłam hehe. Dziękuję za potężną dawkę wiedzy , którą dostałam od Dawida Marciniaka, Kamila Rządkowskiego, Patrycji Adamek i innych. Polecam Spasję z całego serducha i do zobaczenia na następnych kursach bo kusicie ofertą…

Katarzyna Cwiklinska
29.11.2023

Byłam na trzech kursach. Sale dobrze przygotowane do ćwiczeń, jedno stanowisko na dwie osoby. Każdy kursant ma zapewnioną możliwość przećwiczenia wszystkich ruchów / protokołów. Prowadząca każdemu z osobna pokazuje, powtarza i pomaga. Bardzo miła atmosfera, obsługa pomocna. Bardzo polecam.

Ewa Lutka
23.11.2023

Wieloletnie doświadczenie, wspaniała atmosfera, profesjonalizm! Polecam serdecznie! Dawid Marciniak ( masaż tkanek głębokich, igłoterapia, powięź, blizna, kinesiotaping w ciąży i okresie okołoporodowym) Katarzyna Twaróg (kompleksowa terapia przeciwobrzekowa) Marcin Pochojka ( Dotyk Kwantowy) Izabela Badzińska Wyrodek ( Terapia lecznicza bańką ogniową) to szkoleniowcy którym zaufałam i jestem MEGA zadowolona !

Martyna Błądek
24.09.2023

Z całego serca polecam Centrum Szkoleniowe spasja. Byłem na kursie masażu relaksacyjnego. Rewelacyjna atmosfera, ogromna dawka wiedzy oraz praktyki. Z niecierpliwością czekam na kolejne kursy, na które planuję się zapisać

Łukasz Kaniak
18.07.2023

I love Spasja i kursy z Izą :)
Z każdym kursem u Was chce się jeszcze więcej i więcej wiedzy więc pewnie nieraz w tym roku jeszcze się spotkamy :)

Klaudia Szymańska
26.06.2023

Bardzo miła i doskonała obsługa kursantów i wspaniała atmosfera na szkoleniach. Dziękuje bardzo za możliwość odbycia szkolenia i do zobaczenia na następnych szkoleniach.

Zbyszek Komarnicki
21.06.2023
????Jeśli chcesz wzbogacić warsztat pracy z pacjentem w gabinecie
????Nauczyć się nowych technik i metod
???? Zaczerpnąć z ogromnego potencjału; wiedzy i doświadczenia świetnych szkoleniowców
????SPASJA???? to doskonały wybór!
__________________________________
Do tego w gratisie masz genialną obstawę techniczną, morze owoców w przerwach i pyszna kawę,co po długim wysiłku umysłowym mocno się ceni ????
Byłam na MTG u Dawida Marciniaka i z radością wrócę na inne kursy!
Karolina Kowalska
18.06.2023
Polecam szkolenia w firmie Spasja.
Szkoleniowiec Dawid na najwyższym poziomie. Maja bardzo sympatyczna i pomocna. Miła atmosfera i przede wszystkim ogrom wiedzy przekazane. Dziękuje i do zobaczenia na następnych szkoleniach.
Makadamia – Mobilny Gabinet Masażu
29.05.2023

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie miejsce przytulne Pani prowadząca szkolenie to specjalistka z pasją profesjonalne podejście ogromna wiedza okazująca serdeczność i uśmiech na twarzy z całego serca naprawdę polecam Ja osobiście napewno wrócę do tego miejsca do SPASJA ???? jeszcze raz dziękuję za bogatą wiedzę i pozdrawiam serdecznie .

Dominika Borowska
28.03.2023

Organizacja, szeroki wachlarz kursów, możliwości jakie ma kursant w trakcie kursu – sala, materiały, skrypty, poczęstunek, kawa ;) wszystko jest wyśmienite i organizatorzy oczywiście

Fizjo-Mania
28.03.2023